Vážení zákazníci, vzhľadom k mimoriadnej situácii so šírením COVID-19 sme upravili naše otváracie hodiny a podmienky predaja nasledovne: Počas otváracích hodín (vid. nižšie) bude možný odber tovaru iba vo vyhradenom priestore pred predajňou. Vstup do predajne nie je možný, pripavte si prosím zoznam tovaru vopred. V prípade, že je počas otváracích hodín vonkajšia brána zatvorená, počkajte prosím na jej otvorenie. Počet vozidiel je v areáli limitovaný. INTERNETOVÝ OBCHOD OSTÁVA NAĎALEJ V PREVÁDZKE, ZÁSIELKY KURIÉRI NAĎALEJ DORUČUJÚ. V prípade, že ste si zvolili v e-shopovej objednávke osobný odber, tento je možný v areáli našej firmy, kde sme zriadili výdajné miesto vonku. Platba je možná v hotovosti alebo prevodom vopred (pre vyzdvihnutie tovaru je nutné, aby boli finančné prostriedky pripísané na náš účet, potvrdenie o zadaní prevodu nie je postačujúce). Nakoľko nedisponujeme prenosným platobným terminálom a vstup zákazníkov do predajne nie je možný, dočasne nie je možná ani platba kartou. Do areálu prosím vstupujte iba s ochrannými zdravotnými pomôckami.
 
 
 
 
O Z N Á M E N I E
 
 
 
 
Vážení zákazníci,
vzhľadom k mimoriadnej situácii so šírením COVID-19 sme upravili naše otváracie hodiny a podmienky predaja nasledovne: Počas otváracích hodín (vid. nižšie) bude možný odber tovaru iba vo vyhradenom priestore pred predajňou. Vstup do predajne nie je možný, pripravte si prosím zoznam tovaru vopred. V prípade, že je počas otváracích hodín vonkajšia brána zatvorená, počkajte prosím na jej otvorenie. Počet vozidiel v areáli je limitovaný.

INTERNETOVÝ OBCHOD OSTÁVA NAĎALEJ V PREVÁDZKE, 
ZÁSIELKY KURIÉRI NAĎALEJ DORUČUJÚ.

V prípade, že ste si zvolili v e-shopovej objednávke osobný odber, tento je možný v areáli našej firmy, kde sme zriadili výdajné miesto vonku. Platba je možná v hotovosti alebo prevodom vopred (pre vyzdvihnutie tovaru je nutné, aby boli finančné prostriedky pripísané na náš účet, potvrdenie o zadaní prevodu nie je postačujúce). Nakoľko nedisponujeme prenosným platobným terminálom a vstup zákazníkov do predajne nie je možný, dočasne nie je možná ani platba kartou. Do areálu prosím vstupujte iba s ochrannými zdravotnými pomôckami. 
 
PRACOVNÁ DOBA OD 30.3.2020 AŽ DO ODVOLANIA
 
 
 
 
Pondelok - Piatok     7:30-12:00~13:00-15:00
 
 
 
 
Sobota   ZATVORENÉ
 
 
 
 
Nedeľa   ZATVORENÉ
 
 
 
 
Aktualizované: 29.3.2020 18:17